Vodstvo podružnice, strokovni delavci-ke 

funkcija ime in priimek pogovorna ura prostor
ravnateljica  Tatjana Vaupotič Zemljič     
vodja podružnice Irena Pukšič torek, 11.00 – 11.45 zbornica Grajena
pedagog  Zlatko Jaušovec    
specialna pedagoginja Elka Mlakar  torek, 7.20 – 7.55 K3 LV
socialna pedagoginja Mateja Prša ponedeljek, 10.15 – 11.00 zbornica Ljudski vrt
knjižničarka  Jelica Primožič    knjižnica Grajena
organizator informacijskih
dejavnosti
Aleš Sakelšek četrtek, 9.20 – 10.05 Kabinet 005 Grajena

 

Razredniki in razredničarke  

razred ime in priimek predmet pogovorna ura prostor
1. g Brigita Koštomaj rp ponedeljek, 10.10-10.55 zbornica Grajena
2. g Vanja Majcen rp ponedeljek, 11.00-11.45 zbornica Grajena
3. g Vlasta Vučinić rp ponedeljek, 11.50-12.35 zbornica Grajena
4. g Marjeta Por  rp petek, 11.00-11.45 zbornica Grajena
5. g Irena Pukšič  rp torek, 11.00 – 11.45 zbornica Grajena
6. g Lara Petek  gum, opz, mpz, opb ponedeljek, 9.20-10.05 zbornica Grajena
7. g Romana Breznik slj torek, 8.10 – 8.55 zbornica Grajena
8. g Aljaž Selinšek  zgo, dke ponedeljek, 9.20-10.05 zbornica Grajena
9. g Miran Kučer  mat, fiz sreda, 11.05 – 11.50 zbornica Grajena

Učitelji-ce predmetnega pouka

ime in priimek predmet pogovorna ura prostor
Romana Pukšič opb torek, 11.45 – 12.35 zbornica Grajena
Ajda Brumen špo, nšp  petek, 8.15 – 9.00 kabinet ŠPO 
Martina Prejac  geo, rdk  torek, 10.15 – 11.00 zbornica Ljudski vrt
mag. Filip Gračnar   tja ponedeljek, 11.05-11.50 zbornica Ljudski vrt
Maja Menoni  bio  četrtek, 11.05-11.50 kabinet 109 Ljudski vrt
Jelica Primožič  knjižničarka, opb   knjižnica Grajena
Gordana Kolednik tit, rom  sreda, 9.05 – 9.50 računalniška učilnica LV 
Darja Polner  lum, num, ls2, ls3 ponedeljek, 11.55 – 12.40 zbornica Ljudski vrt
Luka Žižek ni1, ni2, ni3 ponedeljek, 8.15 – 9.00 zbornica Ljudski vrt
Saša Orlač   mat četrtek, 10.15 – 11.00 zbornica Ljudski vrt
Mateja Pešaković  nip tja ponedeljek, 8.15 – 9.00 zbornica 011 Ljudski vrt 
Aleš Sakelšek nar, nte, tit  četrtek, 9.20 – 10.05 Kabinet 005 Grajena
Sandra Holc  slj torek, 8.10 – 8.55 zbornica Grajena
Tatjana Šprah 1. g, strokovna delavka ponedeljek, 10.10-10.55  zbornica Grajena
Nataša Miteva  opb torek, 11.05 – 11.50  kabinet 109 Ljudski vrt
Maja Smiljan kem četrtek, 10.15 – 11.00 kabinet 109 Ljudski vrt
Vesna Hazdovac  tja ponedeljek, 8.10-8.55 učil. 203g/zbornica Grajena
Andreja Matjašič  gos, nph, sph sreda, 10.15 – 11.00  kabinet 109 Ljudski vrt
Milan Šimac  špo, šsp, šzz, išp torek, 8.10 – 8.55 kabinet ŠPO Grajena
Elka Mlakar specialna pedagoginja torek, 7.20 – 7.55 K3 LV
Mateja Prša  specialna pedagoginja ponedeljek, 10.15 – 11.00 zbornica Ljudski vrt

Tehnično osebje 

 ime in priimek funkcija
Marko Kumer vodja kuhinje
Mateja Šturm kuhinjska pomočnica
Roman Lazar hišnik
Brigita Mihelič čistilka
Darinka Kmetič čistilka
  čistilka

Administracija 

 ime in priimek funkcija 
Sabina Masten tajnica
Petra Kurnik tajnica
Anita Ivaniševič računovodkinja
Gordana Prešeren pomočnica računovodkinje

 

(Visited 2.181 times, 1 visits today)