Dopoldanske pogovorne ure so določene glede na urnik posameznega učitelja.

Razpored pogovornih ur

Razredniki in razredničarke

razred ime in priimek predmet dan prostor
1. g Vlasta Vučinić rp torek, 11.05-11.50 zbornica Grajena
2. g Brigita Koštomaj rp sreda, 8.10-8.55 zbornica Grajena
3. g Vanja Majcen rp sreda, 9.00-9.45 zbornica Grajena
4. g Marjeta Por  rp četrtek, 7.20-8.05 zbornica Grajena
5. g Irena Pukšič  rp torek, 10.10-10.55 zbornica Grajena
6. g Aleš Sakelšek mat, tit, roid četrtek, 9.00-9.45 zbornica Grajena
7. g Lara Petek  gum, opz, mpz, opb sreda, 9.00-9.45 zbornica Grajena
8. g Romana Breznik slj torek, 8.10-8.55 zbornica Grajena
9. g Aljaž Selinšek  zgo, dke torek, 9.00-9.45 zbornica Grajena

Učitelji-ce predmetnega pouka, strokovni delavci

ime in priimek predmet dan prostor
Romana Pukšič opb torek, 11.00-11.45 zbornica Grajena
Ajda Brumen špo, nšp  sreda, 8.15-9.00 kabinet ŠPO 
Martina Prejac  geo, rdk  ponedeljek, 11.05-11.50 zbornica Ljudski vrt
mag. Filip Gračnar   tja ponedeljek, 9.05-9.50 zbornica Ljudski vrt
Maja Menoni  nar, bio  sreda, 9.05-9.50 kabinet 109 Ljudski vrt
Jelica Primožič  knjižničarka, opb ponedeljek, 8.10-8.55 knjižnica Grajena
Gordana Kolednik tit ponedeljek, 11.55-12.40 računalniška učilnica Ljudski vrt
Darja Polner  lum, num, ls2, ls3 petek, 9.05-9.50 zbornica Ljudski vrt
Luka Žižek ni1, ni2, ni3 ponedeljek, 8.15-9.00 zbornica Ljudski vrt
Saša Orlač   mat ponedeljek, 8.15-9.00 zbornica Ljudski vrt
Mateja Pešaković  nip tja ponedeljek, 8.15-9.00 zbornica 011 Ljudski vrt 
Petra Kolarič  mat, fiz petek, 11.00-11.45 zbornica Grajena
Sandra Holc  slj ponedeljek, 8.10-8.55 zbornica Grajena
Tatjana Šprah 1. g, strokovna delavka ponedeljek, 12.35-13.25 zbornica Grajena
Nataša Miteva  opb ponedeljek, 11.55-12.40 zbornica Ljudski vrt
Maja Smiljan kem petek, 9.05-9.50 kabinet 109 Ljudski vrt
Vesna Hazdovac  tja ponedeljek, 13.25-14.10 zbornica Grajena
Andreja Matjašič  gos, nph, sph petek, 10.15-11.00 kabinet 109 Ljudski vrt
Milan Šimac  špo, šsp, šzz, išp torek, 11.05-11.50 kabinet ŠPO Grajena
Elka Mlakar specialna pedagoginja četrtek, 7.20-8.05 zbornica Grajena
Mateja Prša  specialna pedagoginja petek, 10.15-11.00 kabinet K3

 

(Visited 586 times, 1 visits today)