»Razigran uživaj dan!« je bila tema letošnjega Tedna otroka, ki je potekal od 4. do 10. oktobra.

Zaradi »koronskega časa« smo v letošnjem letu bili dolgo časa doma, zato smo v tem tednu dali dodaten pomen igri, igranju in prostemu času. Igra prinaša veselje, sproščenost, buri domišljijo, pretegne mišice, ob njej se smejimo s prijatelji in družino.

Tudi odrasli ne pozabite na igrivost, saj je to eden najmočnejših osebnih virov moči, ki nam lahko izjemno pomaga v času anksioznosti, strahu in pritiskov.

Učenci od 1. do 4. razreda smo v tem tednu spoznali pomen igre in igranj, spoznali igre in igrače naših dedkov in babic ter si izdelali svoje igre in igrače. Poigrali smo se s prstnimi igrami in izštevankami.

Oglejte si delovne utrinke s tehniškega dne.

Prispevek uredila: Vanja Majcen

(Visited 45 times, 1 visits today)