V torek, 4. junija 2024, smo predstavniki šole odšli na srečanje z županjo. Pred šolo nas je ob 11.30 pobral taxi in nas odpeljal pred okrepčevalnico McDonald’s. Tam nas je pričakala naša županja ga. Nuška Gajšek. Najprej nas je za zahvala za celoletno sodelovanje v Otroški mestni seji, obdarila z dežniki. Vsak od nas je dobil dežnik z znamenitostmi Ptuja. Darila sem bila zelo vesela, saj se mi zdi praktično, pa še kamorkoli bom z njim odšla, bom predstavljala naše krasno mesto Ptuj. Nato smo odšli v McDonald’s. Navdušeni smo bili že nad samo izbiro restavracije, še bolj pa, da smo si lahko naročili jedi po želji. Potem smo dobili hrano in jo z užitkom pojedli. Ko smo se okrepčali, smo še malce poklepetali, nato pa so po nas že prišli starši.

Ponosna in malce važna sem, da sem se lahko nekaj trenutkov družila z našo županjo.

Ta dogodek je bil res fantastičen in upam, da se še kdaj ponovi.

Neža Brlek, 6.g