V sredo, 25. maja 2022, smo se po dveh letih virtualnih srečanj in prireditev končno srečali v živo. Za naše babice in dedke smo na podružnični šoli Grajena pripravili prireditev z naslovom: »Sreča je tam, kjer so ljudje, ki jih rad imam.«

Učenci so skupaj z učiteljicami pripravili veliko zanimivih plesnih, pevskih in instrumentalnih nastopov. Babicam in dedkom smo na ta način pokazali in povedali, kako pomembni so v našem življenju in koliko jih imamo radi. Vsi nastopajoči so zelo uživali in bili zelo ponosni, da so lahko en večer posvetili svojim najdražjim starim staršem. Prireditev si je ogledala tudi naša županja gospa Nuška Gajšek.

Radi bi se zahvalili vsem, da ste se prireditve udeležili v tako velikem številu. Upamo, da smo vam polepšali ta majski dan in da se  ponovno vidimo prihodnje leto!

Učiteljica Marjeta 

(Visited 85 times, 1 visits today)