V ponedeljek, 23. septembra, smo imeli športni dan. Zjutraj smo se peš odpravili do nogometnega igrišča, kjer smo tekli kros. V krosu smo se pomerili vsi učenci naše šole. Po odtečenem krosu smo imeli prosti čas za malico. Nato pa so se učenci nižje stopnje odpravili nazaj do šole in tam nadaljevali s športnimi dejavnostmi. Predmetna stopnja pa smo ostali na nogometnem igrišču in igrali različne športne igre. Medtem smo se zelo zabavali in veselili. Fantje so se pomerili v nogometu, punce pa v odbojki. Nekateri so igrali tudi med dvema ognjema. Počasi se je že bližal konec športnega dne in sledila je podelitev priznanj. Ko so učitelji podelili priznanja, smo se odpravili nazaj k šoli, kjer smo imeli kosilo. Po kosilu smo se počasi odpravili domov. Športni dan je bil res zabaven.

Lara Kupčič, 6. g