V ponedeljek, 10. 2. 2020,  je potekala 6. redna seja Otroškega mestnega sveta Mestne občine Ptuj.

Najprej nas je nagovorila županja, gospa Nuška Gajšek, nato pa še mini županja Sara Desku. Z dvigom roke smo morali potrditi zapisnik 5. seje, nato pa je sledil pregled njenih sklepov. Ugotovili smo, da bi se plesa, ki naj bi ga priredili v letu 2020, rado udeležilo večje število otrok in mladostnikov kot lani. Pogovarjali smo se tudi o skupnem profilu za vse šole, ampak se večina s tem ni strinjala.

Prišel je direktor CID-a (Centra interesnih dejavnosti Ptuj), ki nam je ta center predstavil. Povedal je, da se delavnic, ki jih prirejajo, udeležuje  zelo malo otrok in nas povabil, da večkrat pridemo.

                                                               Klara Tikvič 6.g

(Visited 65 times, 1 visits today)