Nad morjem dviga se pogled z gora,

med griči spušča se do ravnega,

z občutkom lepega gre do srca –

moja Slovenija, pozdravljena. 

                       (Feri Lainšček)

Domovina niso samo gore, gozdovi, reke, morje … Tudi druge države imajo vse to. Domovina smo ljudje. Zaželeli smo si, da bi bili v prihajajočem letu enotni, domovini bolj naklonjeni, da bi si za pletenje lepih vezi doma, v službi, v šoli znali vzeti več dragocenega časa, za katerega vsi vemo, da prehitro mine. 

Čas božično novoletnih praznikov je čas, ko si malce oddahnemo, ko skupaj z družino in s prijatelji pričakamo novo obdobje. 

Prazniki nam pa ustvarjajo lepe spomine. 

Fotogalerija

Po prireditvi nas je obiskalo gledališče KU-KUC, ki je uprizorilo predstavo Božična simfonija. Na krilih domišljije sta nas nagajiva Maša in simpatični medo popeljala v svojo kočico, kjer smo skupaj dočakali smeha in iskric poln božični večer. Pomagali smo Maši, kajti brez pomoči prijateljev bi se skoraj znašla na Božičkovem seznamu porednih. A ni prav to pravi pomen praznikov? Da pomagamo in smo skupaj.

Fotoutrinki

Naj bo leto polno veselja, strpnosti in obzirnosti.

Lepo praznujte in srečno 2024!

(Visited 195 times, 1 visits today)