V soboto, 8. 10. 2022, smo se učenci OŠ Grajena, ki imamo radi planine in naravo, odpravili na planinski izlet na Lovrenška jezera. Ko smo  z avtobusom prispeli na Roglo, smo se pomalicali. Pojedli smo sendvič in veliko sladkarij, pa tudi kakšno jabolko. Sledil je naš pohod. Na poti do jezer smo opazovali naravo in ugotavljali, da je že prava jesen. Videli smo veliko različnih gob, celo kakšen jurček nas je presenetil. Listavci, čeprav jih je bilo malo, pa se že važijo v vseh mogočih barvah. Ko smo prišli do Lovrenških jezer, smo se najprej načudili lepoti jezer, nato pa smo se povzpeli na stolp. Čeprav sem na Lovrenških jezerih že bila z družino, so me znova očarala. Pot smo nadaljevali do koče na Pesku. Na koči smo si odpočili, pojedli še zadnji sendvič in si privoščili pijačo. Polni lepih vtisov in prijetno utrujeni smo se odpeljali domov. Planinski krožek se je začel prečudovito.

                                                          Neža Brlek, 5.

g

(Visited 179 times, 1 visits today)