Spoštovani starši.

V šoli skrbno spremljamo dogajanje v državi glede širjenja virusa in se odzivamo z ustreznimi ukrepi. Prosimo vas za odgovorno sodelovanje. NE POŠILJAJTE V ŠOLO otrok, ki kažejo znake obolelosti.

Ukrepi v šoli:

1. Skrb za higieno (pogovori na razrednih urah, zagotavljanje mila in razkužila, zračenje prostorov).
  2. Sproti spremljamo stanje otrok in zaposlenih.
  3. V primeru dodatnih navodil s strani ministrstva bomo svoje ukrepe nemudoma še dodatno prilagodili.

V izogib širjenju kakšnih dezinformacij vam sporočam žalostno novico, da je po dolgotrajnem zdravljenju v tujini umrl učenec naše matične šole in primer ni povezan z okužbo.

Zdravstvena situacija, v kateri se je znašla tudi naša država, terja od vseh nas skrajno odgovorno ravnanje. Skupaj, tako starši doma kot zaposleni v šoli, poskrbimo, da se bolezen ne bo širila.

Lep pozdrav,

Tatjana Vaupotič Zemljič, ravnateljica