Drage učenke in učenci, spoštovani starši.

V ponedeljek, 8. februarja, praznujemo Slovenci svoj kulturni praznik. V naši šoli smo ga obeležili v petek, 5. februarja, z virtualno kulturno prireditvijo, z virtualno razstavo izdelkov učencev od 6. do 9. razreda in s pestrimi dejavnostmi v okviru kulturnega dne od 1. do 9. razreda, kjer so prav tako nastali izjemni izdelki učenk in učencev. Zahvaljujem se vsem učencem in učiteljem, ki ste sodelovali pri oblikovanju prireditve, razstave in izvedbi kulturnega dne in vam čestitam k vsemu, kar ste ustvarili. Res je vredno ogleda.

Pred nami je nov teden, za učence od 1. do 3. razreda v šoli, za ostale učence na daljavo.

Od 15. februarja do 19. februarja imamo zimske počitnice. Srčno upam, da bomo po počitnicah ponovno vsi skupaj v šoli.

Da bi to bilo mogoče, bodimo odgovorni in upoštevajmo varnostne ukrepe za preprečevanje širjenja okužb.

Vsem čestitam ob prazniku in nam želim, da ostanemo zdravi.

Prijazen pozdrav v upanju na skorajšnje snidenje vseh v šoli!

Tatjana Vaupotič Zemljič, ravnateljica

(Visited 22 times, 1 visits today)