Drage učenke in učenci, spoštovani starši.

Danes smo prejeli uradno okrožnico MIZŠ RS o spremembi šolskega koledarja. Jesenske počitnice so podaljšane za en teden. Nismo še dobili odgovora, kdaj in kako bomo to nadomestili. V naslednjem tednu bomo dobili nadaljnja navodila glede izvajanja pouka, ki bo potekalo bodisi na daljavo bodisi v šoli za vse ali pa bo kombinacija (eni v šoli, drugi doma).

Takoj, ko bomo vedeli, vas bomo obvestili. Mi smo v šoli pripravljeni na vse oblike dela in se bomo trudili po najboljših močeh.

Vsem želim, da ostanemo pozitivni, strpni in zdravi. Potem bomo zagotovo uspešno rešili vse izzive, ki bodo pred nami.

Držimo se!

                                               Tatjana Vaupotič Zemljič, ravnateljica

Sprememba_šolskega_koledarja_november_2020

(Visited 44 times, 1 visits today)