Svit S., Ana R., Gal M., Špela K., Zarja T., Eva B. in Antonia D. P. – učenci in učenke 1. g razreda so sodelovali na foto natečaju z naslovom 30. Gradovi kralja Matjaža, ki ga organizira TIC Črna na Koroškem.

Izdelali so skupinsko sliko z naslovom Snežni grad kralja Matjaža. Pri ustvarjanju so uporabljali različne tehnike in materiale kot so; kreda, vata, papirnati robčki, volna, moos gumi, volneni cofki in žičke ter bleščice. Prav vsak je k sliki prispeval svoj delček, ki smo ga potem povezali v celoto (vse od ideje pa do končnega izdelka).

Naša slika je bila s strani komisije izbrana za zmagovalno. 

Tako so mali ustvarjalci 1. g  postali zmagovalci foto natečaja 30. Gradovi kralja Matjaža v  kategoriji risbe/slike do 15 let. Zmagovalcem bodo podeljene tudi nagrade, ki jih je priskrbel kralj Matjaž s svojo druščino.

Mentorica: Marjeta Por, učiteljica OPB

(Visited 69 times, 1 visits today)