Vodstvo podružnice, strokovni delavci-ke 

funkcija ime in priimek pogovorna ura prostor
ravnateljica Tatjana Vaupotič Zemljič / /
vodja podružnice Irena Pukšič petek, 10.15 – 11.00 pisarna vodje podr.
pedagog Zlatko Jaušovec / /
specialna pedagoginja Elka Mlakar petek, 8.10-8.55 zbornica Grajena
socialna pedagoginja Mateja Prša ponedeljek, 8.15 – 9.00 zbornica Ljudski vrt
knjižničarka Jelica Primožič ponedeljek, 9.00 – 9.45 knjižnica Grajena
organizator informacijskih
dejavnosti
Blanka Kojc ponedeljek, 9.00 – 9.45 kabinet multimedija
Grajena

 

Razredniki in razredničarke 

razred ime in priimek predmet pogovorna ura prostor
1. g Brigita Koštomaj rp četrtek, 8.10 – 8. 55 zbornica Grajena
2. g Vanja Majcen rp sreda, 10.10-10.55 zbornica Grajena
3. g Vlasta Vučinić rp četrtek, 9.00 – 9.45 zbornica Grajena
4. g Romana Pukšič rp sreda, 10.15 – 11.00 zbornica Grajena
5. g Irena Pukšič rp petek, 10.15 – 11.00 Pisarna vodje podr.
6. g Miran Kučer mat, fiz petek, 10.15-11.00 zbornica Grajena
7. g Milan Šimac   špo, šsp, šzz, išp, nšp četrtek, 11.05 – 11.50 kabinet ŠPO Grajena
8. g Tatjana Šmigoc slj torek, 9.00 – 9.45 učilnica g203
9. g Jelica Primožič slj ponedeljek, 9.00 – 9.45 knjižnica Grajena

 

Učitelji-ce predmetnega pouka

ime in priimek predmet pogovorna ura prostor
Jerneja Bombek gum, opz, mpz sreda, 9.05-9.50 zbornica Ljudski vrt
Simona Lozinšek špo, šzz, nšp, ple petek, 10.15 -11.00 kabinet ŠPO Ljudski vrt
Martina Prejac geo, rdk, tvz ponedeljek, 11.10 – 11.55 zbornica Ljudski vrt
mag. Filip Gračnar  tja ponedeljek, 8.15 – 9.00 zbornica Ljudski vrt
Tamara Završnik  tja, slj torek, 10.20–11.05 zbornica Ljudski vrt
Aljaž Selinšek Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. zgo, dke, petek, 9.00 – 9.45 zbornica Grajena
Karmen Mlakar dke ponedeljek, 8.15 – 9.00 pisarna PR Ljudski vrt
Miran Petek tit, ogl, ogk, ele, nte ponedeljek, 9.05 – 9.50 učilnica 001 Ljudski vrt
Darja Polner lum, ls1, ls2, ls3, num ponedeljek, 9.05 – 9.50 zbornica Grajena
Luka Žižek ni1, ni2, ni3 ponedeljek, 8.15 – 9.00 zbornica Ljudski vrt
Petra Zafošnik  bio, gos, OPB četrtek, 10.20-11.05 kabinet 109 Ljudski vrt
Saša Orlač   mat, ponedeljek, 10.20 – 11.05 zbornica Ljudski vrt
Mateja Pešaković nip tja sreda, 9.05-9.50 zbornica Ljudski vrt
Blanka Kojc tit, nte ponedeljek, 9.00 – 9.45 Kabinet MME Grajena
Jasmina Petek Pelcl mat ponedeljek, 11.10 – 11.55 zbornica Ljudski vrt
Tatjana Slanič opb sreda, 11.50-12.40 zbornica Grajena
Nada Sevšek opb ponedeljek, 8.10-8.55 zbornica Grajena
Maja Smiljan lab, kem torek, 8.15 – 9.00 kabinet 109 Ljudski vrt
Vesna Hazdovac tja ponedeljek, 11.05-1150 učil. 209/zbornica Grajena
Andreja Matjašič nar, gos, kem četrtek, 12.00-12.45 kabinet 109 Ljudski vrt

 

Tehnično osebje 

 ime in priimek funkcija
Marko Kumer vodja kuhinje
Mateja Šturm kuhinjska pomočnica
Roman Lazar hišnik
Brigita Mihelič čistilka
Darinka Kmetič čistilka
Darko Solina čistilec

 

Administracija 

 ime in priimek funkcija 
Sabina Masten tajnica
Petra Kurnik tajnica
Anita Ivaniševič računovodkinja
Gordana Prešeren pomočnica računovodkinje

 

(Visited 256 times, 1 visits today)