Vodstvo podružnice, strokovni delavci-ke 

funkcija ime in priimek pogovorna ura prostor
ravnateljica Tatjana Vaupotič Zemljič / /
vodja podružnice Irena Pukšič pisarna vodje podr.
pedagog Zlatko Jaušovec /
specialna pedagoginja Elka Mlakar / Katja Horvat zbornica Grajena
socialna pedagoginja Mateja Prša zbornica Ljudski vrt
knjižničarka Jelica Primožič knjižnica Grajena
organizator informacijskih
dejavnosti
Blanka Kojc kabinet multimedija
Grajena

 

Razredniki in razredničarke  

razred ime in priimek predmet pogovorna ura prostor
1. g Vlasta Vučinić rp zbornica Grajena
2. g Brigita Koštomaj rp zbornica Grajena
3. g Vanja Majcen rp zbornica Grajena
4. g Romana Pukšič rp zbornica Grajena
5. g Irena Pukšič rp pisarna vodje podr.
6. g Aljaž Selinšek zgo, dke
7. g Miran Kučer mat, fiz zbornica Grajena
8. g Milan Šimac špo, šsp, šzz, išp, nšp kabinet ŠPO Grajena
9. g Tatjana Šmigoc slj učilnica g203

Učitelji-ce predmetnega pouka

ime in priimek predmet pogovorna ura prostor
Jerneja Bombek gum, opz, mpz zbornica Ljudski vrt
Jelica Primožič knjižničarka, opb knjižnica Grajena
Martina Prejac geo, zgo, rdk, tvz zbornica Ljudski vrt
mag. Filip Gračnar  tja zbornica Ljudski vrt
Ajda Brumen špo, šzz, nšp, izš zbornica Grajena
Gordana Kolednik tit, ogl, ogk, nte, rom, ube, mme, nra
Miran Petek tit, ogl, ele, nte učilnica 001 Ljudski vrt
Darja Polner lum, ls1, ls2, ls3, num zbornica Grajena
Luka Žižek tjn1, tjn2, tjn3, nip tjn zbornica Ljudski vrt
Petra Zafošnik  bio, gos, nph, sph kabinet 109 Ljudski vrt
Saša Orlač   mat zbornica Ljudski vrt
Mateja Pešaković nip tja, rp (tja), tja zbornica Ljudski vrt
Blanka Kojc tit ponedeljek, 8.10 – 8.55 Kabinet MME Grajena
Romana Breznik  slj zbornica Ljudski vrt
Tatjana Slanič opb zbornica Grajena
Nada Sevšek opb zbornica Grajena
Maja Smiljan kem, mat, opb kabinet 109 Ljudski vrt
Vesna Hazdovac tja učil. 209/zbornica Grajena
Andreja Matjašič nar, gos, nph, sph kabinet 109 Ljudski vrt

Tehnično osebje 

 ime in priimek funkcija
Marko Kumer vodja kuhinje
Mateja Šturm kuhinjska pomočnica
Roman Lazar hišnik
Brigita Mihelič čistilka
Darinka Kmetič čistilka
čistilka

Administracija 

 ime in priimek funkcija 
Sabina Masten tajnica
Petra Kurnik tajnica
Anita Ivaniševič računovodkinja
Gordana Prešeren pomočnica računovodkinje

(Visited 458 times, 1 visits today)