Dopoldanske pogovorne ure so določene glede na urnik posameznega učitelja.

Razpored pogovornih ur

Razredniki in razredničarke

razred ime in priimek predmet dan prostor
1. g Brigita Koštomaj rp četrtek, 8.10 – 8. 55 zbornica Grajena
2. g Vanja Majcen rp sreda, 10.10-10.55 zbornica Grajena
3. g Vlasta Vučinić rp četrtek, 9.00 – 9.45 zbornica Grajena
4. g Romana Pukšič rp sreda, 10.15 – 11.00 zbornica Grajena
5. g Irena Pukšič  rp petek, 10.15 – 11.00 Pisarna vodje podr.
6. g Miran Kučer  mat, fiz petek, 10.15-11.00 zbornica Grajena
7. g Milan Šimac   špo, šsp, šzz, išp, nšp četrtek, 11.05 – 11.50 kabinet ŠPO Grajena
8. g Tatjana Šmigoc  slj torek, 9.00 – 9.45 učilnica g203
9. g Jelica Primožič  slj ponedeljek, 9.00 – 9.45 knjižnica Grajena

 

Učitelji-ce predmetnega pouka, strokovni delavci

ime in priimek predmet dan prostor
Jerneja Bombek  gum, opz, mpz sreda, 9.05-9.50 zbornica Ljudski vrt
Simona Lozinšek  špo, šzz, nšp, ple petek, 10.15 -11.00 kabinet ŠPO Ljudski vrt
Martina Prejac  geo, rdk, tvz ponedeljek, 11.10 – 11.55 zbornica Ljudski vrt
mag. Filip Gračnar   tja ponedeljek, 8.15 – 9.00 zbornica Ljudski vrt
Tamara Završnik   tja, slj torek, 10.20–11.05 zbornica Ljudski vrt
Aljaž Selinšek  zgo, dke, petek, 9.00 – 9.45 zbornica Grajena
Karmen Mlakar  dke ponedeljek, 8.15 – 9.00 pisarna PR Ljudski vrt
Miran Petek  tit, ogl, ogk, ele, nte ponedeljek, 9.05 – 9.50 učilnica 001 Ljudski vrt
Darja Polner  lum, ls1, ls2, ls3, num ponedeljek, 9.05 – 9.50 zbornica Grajena
Luka Žižek ni1, ni2, ni3 ponedeljek, 8.15 – 9.00 zbornica Ljudski vrt
Petra Zafošnik   bio, gos, OPB četrtek, 10.20-11.05 kabinet 109 Ljudski vrt
Saša Orlač   mat, ponedeljek, 10.20 – 11.05 zbornica Ljudski vrt
Mateja Pešaković  nip tja sreda, 9.05-9.50 zbornica Ljudski vrt
Blanka Kojc  tit, nte ponedeljek, 9.00 – 9.45 Kabinet MME Grajena
Jasmina Petek Pelcl mat ponedeljek, 11.10 – 11.55 zbornica Ljudski vrt
Tatjana Slanič opb sreda, 11.50-12.40 zbornica Grajena
Nada Sevšek opb ponedeljek, 8.10-8.55 zbornica Grajena
Maja Smiljan lab, kem torek, 8.15 – 9.00 kabinet 109 Ljudski vrt
Vesna Hazdovac  tja ponedeljek, 11.05-1150 učil. 209/zbornica Grajena
Andreja Matjašič  nar, gos, kem četrtek, 12.00-12.45 kabinet 109 Ljudski vrt
Elka Mlakar  specialna pedagoginja petek, 8.10-8.55 zbornica Grajena
Mateja Prša  specialna pedagoginja ponedeljek, 8.15 – 9.00 zbornica Ljudski vrt

 

 

(Visited 89 times, 1 visits today)