Uspešno sodelovanje 2. g  na natečaju

»Ustvarjalne kuharije«

»Spoštovani,

najprej se vam zahvaljujemo za sodelovanje na našem nagradnem ustvarjalnem natečaju »Ustvarjalne kuharije« in vas obveščamo, da je bil razred iz vaše šole nagrajena v kategoriji, ki smo jo ob pregledu izdelkov dodatno oblikovali – izredno domiselni izdelki, z Zdravkovim paketom presenečenja (Lidlova vrednostna kartica 40 eur ter izdelki Žita in Podravke).«

To je obvestilo, ki smo se ga učenci 2. razreda neizmerno razveselili. Recept Solata z ajdovo kašo, ki ga je izdelala Neža Brlek, nam je prislužil škatlo sladko-slanih dobrot iz Žita in Podravke ter darilni bon v vrednosti 40€, ki nam ga podarja Lidl Slovenija. S skupnimi odločitvami smo se zlahka odločili, da si kupimo sladko-slani priboljšek še za zadnji mesec pouka v šoli.

Natečaji so lahko res zabavni in tudi okusni, njami!

Učenci 2. g z
učiteljico Vanjo Majcen