Letošnji teden otroka, ki že od leta 1954 poteka vsak prvi teden v oktobru, je nosil sporočilo SKUPAJ SE IMAMO DOBRO. Osredotočili smo se na druženje z vrstniki in z grajenjem medsebojnih odnosov. Naslov teme je bil povezan z naslovom pesmi »Skp se mava dobr«, ki jo izvaja zelo priljubljen slovenski raper in izvajalec pop glasbe Boštjan Nipič, bolje znan pod vzdevkom NIPKE, ki je bil tudi letošnji ambasador tedna otroka.

Na naši šoli smo vrhunec tega tedna doživeli v sredo, saj so nam učitelji pripravili presenečenje. Presenečenje jim je seveda uspelo. Na našo šolo sta prišla BQL. Poskrbela sta, da smo peli, plesali ter se zabavali na polno. Vsak od učencev je dobil tudi njun avtogram, kar smo bili še posebej veseli. Osredotočila sta se na slovenske ljudske pesmi, pod geslom: »SLOVENSKE LJUDSKE SO KUL«. Spomnila sta nas tudi, da sta zmagala na oddaji Znan obraz ima svoj glas. Na koncu smo skupaj zapeli veliko njunih hitov. 8. ter 9. razred smo se z njima tudi lahko fotografirali. Ta dan je bil krasen in nepozaben.

Blažka Brlek, 8.g


 

 

(Visited 97 times, 1 visits today)