Znanje je zaklad, ki povsod spremlja svojega lastnika. (kitajski pregovor)

Vsak, ki se trudi po svojih najboljših močeh in je pripravljen trdo delati, je na koncu nagrajen. Najbolj s svojim znanjem, ki mu ga nihče ne more vzeti.

Na naši šoli je veliko učencev, ki se trudijo, stremijo k temu, da so uspešni na področjih, ki so jim blizu. Zato smo tem učencem v ponedeljek, 13. 6. 2022, podelili zaslužena priznanja, pohvale in nagrade.

Na prireditvi, ki sta jo vodila Klara in Klemen Tikvič, sta ravnateljica, ga. Tatjana Vaupotič Zemljič, in vodja podružnice, ga. Irena Pukšič, čestitali za dosežke več kot sedemdesetim učencem. Starši, ki so si prireditev ogledali, so bili zagotovo ponosni na svoje otroke.

Vsem prejemnikom priznanj, pohval in nagrad iskreno čestitamo.

Marjeta Por in Romana Breznik

(Visited 194 times, 1 visits today)