Spoštovani,

obveščamo vas, da bo petek, 21. 2. 2020 pustno obarvan šolski dan, ki se bo zaključil s plesom mask v šolski telovadnici. Vsi učenci, ki bi ta dan imeli več kot štiri ure pouka po urniku, bodo zaključili ob 12.15. Jutranje varstvo in OPB potekata kot običajno. Vsem učencem, ki so prijavljeni na kosilo, bo le-to tudi zagotovljeno.

Učenci lahko pridejo v pustnih šemah s snemljivimi maskami in brez morebitno nevarnih predmetov (pušk, pištol, lokov, kladiv, nožev…). Učenci od 6. do 9. razreda sami poskrbijo za odjavo ali prijavo na kosilo za ta dan.

Sprememba voženj šolskih avtobusov v petek, 21. 2. 2020:

  1. V šolo avtobusi vozijo kot običajno (obe jutranji vožnji). 
  2. Iz šole bosta avtobusa odpeljala ob 12.35 v vse smeri. Ostale vožnje so ta dan odpovedane.

Lep pozdrav,

ravnateljica: Tatjana Vaupotič Zemljič

(Visited 118 times, 1 visits today)