Spoštovani starši, drage učenke in učenci.

Upam, da smo se vsi dobro odpočili in pripravili na izzive, ki so pred nami.

Novo šolsko leto bomo začeli v sredo, 1. 9. 2021, žal še vedno v primežu ukrepov za preprečevanje epidemije.

Šolsko leto bomo pričeli po modelu B, torej na enak način kot smo zaključili preteklo šolsko leto. Več navodil vam bomo posredovali, ko jih bomo prejeli s strani pristojnih državnih organov.

Prvi šolski dan – podružnična šola:

• 2. do 9. razred ob 8.10 na igrišču šole  (učenci se zberete na zbirnih točkah za svoje oddelke, ki bodo označene),

Po uvodnem delu odidejo učenci s svojimi razredniki v matične učilnice, kjer bodo dobili še dodatna navodila za delo in urnike. V učilnicah ostanejo do 11.10. Za vse, ki bodo izrazili interes, bo kosilo že prvi šolski dan, organizirano bo tudi podaljšano bivanje. V šolo in iz šole bo vozil šolski avtobus. Vozni red bo pravočasno objavljen.

Učenci naj imajo copate in obrazne maske.

Prvi šolski dan – prvošolčki:

• 1. g ob 9.00 v telovadnici,

Tudi to šolsko leto ne bo preprosto. Verjamem pa v naše dobro sodelovanje, osebno odgovornost in strpnost, s katerimi bomo uspešno začeli in nadaljevali delo v šoli.

O vseh pomembnih stvareh vas bomo sproti obveščali na naši spletni strani in preko eAsistenta.

Veselimo se ponovnega snidenja. Srečno vsem nam!

Tatjana Vaupotič Zemljič, ravnateljica

V primeru kakšnih sprememb vas bomo o teh obvestili.