Spoštovani starši.

Kot ste najbrž že slišali iz medijev, se je NIJZ odločil za dodaten ukrep za preprečevanje širjenja koronavirusa. Z okrožnico v petek popoldan nam je MIZŠ RS poslalo njihovo priporočilo, da naj imajo ob vstopu v šolo, pri gibanju po hodnikih in odhodu na WC maske VSI učenci od 1. do 9. razreda (enako velja na avtobusih).
Res je da gre samo za priporočilo, vendar sem prepričana, da si vsi želimo, da šola ne bi postala žarišče širjenja bolezni, zato bomo v šoli priporočilo dosledno upoštevali. Prvi šolski dan bomo vsem učencem razdelili po eno pralno masko. Vi pa ste naprošeni, da otroku kupite še kakšno in poskrbite, da bo vsak dan prišel v šolo s čisto, razkuženo zaščitno masko.
Nihče med nami nima pravice sebe šteti za izjemo, ki zanjo pravila ne veljajo, saj gre za zdravje vseh nas. Ostanimo zdravi, zaupajmo si in vstopimo varno v šolsko leto po novo znanje in druženje.

Tatjana Vaupotič Zemljič, ravnateljica

(Visited 53 times, 1 visits today)