V petek, 21. 4. 2023,  smo imeli dan šole. Dopoldan ni bilo pouka in smo bili doma. To je bilo super, ker smo lahko dlje časa spali. Ob 13. 30 smo vsi prišli v šolo. Prvo uro smo imeli generalko srednjeveškega plesa. Potem je sledila malica. Kuhar nas je presenetil s sladoledom. Malo smo še vadili, ob 16. uri pa so prišli starši. Zunaj je najprej cela šola zaplesala srednjeveški ples in gospa ravnateljica je imela kratek govor. Potem smo odšli v šolo, ki je bila v srednjeveški preobleki. Za starše smo imeli delavnice in nastope. Ko smo končali, nas je zunaj čakal srednjeveški bazar. Prispevki bazarja so namenjeni učilnici na prostem. Bilo je res super in zabavno!

Lara Kupčič in Zala Breg, 4. g