V ponedeljek, 23.5.2022 smo tudi na naši šoli praznovali dan ljubezni. Dan ljubezni je vseslovenski projekt s katerim obeležujemo prav ta dan, dan, ki ga posvečamo ljubezni. Ideja projekta temelji v povezovanju enako in različno mislečih. V obujanju temeljne vrednote ljubezni do bližnjega in občutka človeške bližine. Tudi mi smo v ponedeljek sledili pobudi, da se na različnih mestih, v različnih skupinah ali zasedbah hkrati združimo v en glas in skupaj zapojemo. Zapeli smo pesem dan ljubezni, da je bilo vse še lepše, smo se postavili v obliko srca in čarobnost pričarali s prižigom lučk na telefonih.

Zagotovo pa je ljubezen na naši šoli prisotna vsepovsod in zmeraj, saj se zelo trudimo v medsebojnimi odnosih, kar nam daje občutek pripadnosti in prinaša optimizem.

Blažka Brlek, 7.g